Urząd Miejski
Ogłoszenie Burmistrza o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 września 2020 11:57

 

 Burmistrz Bytomia Odrzańskiego

 

działając zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2020r. poz. 65 ze zmianami) informuje, że zostały podane do publicznej wiadomości wykazy:

 

- nieruchomości gruntowej niezabudowanej, przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego na cele inwestycyjne,

 

- nieruchomości gruntowej niezabudowanej, przeznaczonej do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na poprawienie warunków zagospodarowania przyległej posesji.

 

Wykazy wywieszono na okres 21 dni w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bytomiu Odrzańskim przy ul. Sadowej 4 na tablicy ogłoszeń, na I piętrze.

 

 

Bytom Odrzański, 22.09.2020r.

 

 

 
Statek Laguna w Bytomiu Odrzańskim PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 września 2020 13:02

odra-ahoj-bytom-odrz-wrzesień

 
Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 września 2020 15:44

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze informuje, że w dniu 1 czerwca 2020 r. Uchwałą Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Zielonej Górze przystąpiono do realizacji Programu priorytetowego NFOŚiGW pn. „Moja Woda".

Przedmiot wsparcia: Wsparciem finansowym mogą zostać objęte przedsięwzięcia, które doprowadzą do zatrzymywania i zagospodarowania wody opadowej w obrębie nieruchomości objętej przedsięwzięciem, w efekcie czego wody opadowe lub roztopowe z nieruchomości nie będą odprowadzane poza jej teren (np. do kanalizacji bytowo-gospodarczej, kanalizacji deszczowej, kanalizacji ogólnospławnej, rowów odwadniających odprowadzających poza teren nieruchomości, na tereny sąsiadujące, na ulice, place itp.).

 

Więcej…
 
Już dziś "Spiszmy się jak na rolników przystało" PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 września 2020 12:08
Zielona Góra - stolica polskiego kabaretu nie mogła inaczej rozpocząć Powszechnego Spisu Rolnego 2020! We współpracy z najzabawniejszymi Kabaretami Kabaret Ciach #PrzemyslawSaszaZejmo zachęcamy: Już dziś "Spiszmy się jak na rolników przystało!
Przypominamy, że PSR 2020 jest obowiązkowy, a każdy użytkownik gospodarstwa rolnego może spisać się samodzielnie przez Internet  https://spisrolny.gov.pl/ Zachęcamy do tej formy przekazania danych spisowych.
„Jeśli praca z Internetem zbyt mocno Cię stresuje zawsze możesz zadzwonić to niewiele kosztuje”  Skorzystaj z infolinii (22 279 99 99) i spisz się w ten sposób przez telefon.
„Spiszmy się tak raz na dziesięć lat. Spiszmy się, by o nas wiedział świat”- Przed wypełnieniem formularza, w jego trakcie i po wypełnieniu obowiązku spisowego zapraszamy do obejrzenia teledysku „Spiszmy się” – gwarantujemy dobrą zabawę, poprawę humoru na cały dzień, jak również garść cennych informacji dot. #PSR2020
 
Powszechny Spis Rolny 2020 PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 września 2020 10:44

Spis rolny już 1 września br.

Przypominamy, że od 1 września br. rozpoczyna się Powszechny Spis Rolny.
spisrJest to największe badanie statystyczne dotyczące rolnictwa. Spis rolny jest jedynym badaniem statystycznym dostarczającym szerokiego zakresu informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju.

Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich gospodarstw rolnych prowadzących działalność rolniczą.

Podstawową formą jest samospis internetowy. W przypadku braku takiej możliwości spisu można dokonać w Urzędzie Miejskim (na specjalnie wyznaczonym do tego celu komputerze) lub dzwoniąc na nr tel.: (68) 3884022.

Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy sami nie dokonają spisu, skontaktuje się rachmistrz osobiście lub telefonicznie.

Na terenie Gminy Bytom Odrzański będzie pracował jeden rachmistrz terenowy, który rozpocznie pracę 1 października br. (we wrześniu można spisać się samodzielnie przez internet – od 1 września lub przez infolinię – od 15 września).

Użytkownik gospodarstwa rolnego przed przeprowadzeniem przez rachmistrza spisowego wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego może zweryfikować tożsamość tego rachmistrza przez kontakt telefoniczny lub osobisty z gminnym lub wojewódzkim biurem spisowym.

Spis rolny potrwa do 30 listopada 2020 r.

Podstawowym źródłem informacji o Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest strona internetowa spisrolny.gov.pl. Warto też na bieżąco śledzić stronę internetową Gminy Bytom Odrzański i konto społecznościowe (Facebook).

 

 
1 września rozpoczynamy Powszechny Spis Rolny 2020 PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 sierpnia 2020 14:06
1 września rozpoczynamy Powszechny Spis Rolny 2020‼️
Już dzisiaj uruchomiliśmy INFOLINIĘ SPISOWĄ ☎️, na której, aż do zakończenia spisu 30 listopada, będzie można m.in. uzyskać wszelkie informacje na temat #PSR2020 oraz sprawdzić tożsamość rachmistrzów.
Od 1 września dostępny będzie również kanał dający możliwość spisania się przez telefon.
 
W jaki sposób można wziąć udział w Spisie Rolnym? PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 sierpnia 2020 12:02
Czy wiesz w jaki sposób będzie można wziąć udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020⁉️
Spisz się poprzez specjalną interaktywną aplikację, która umożliwi dokonanie SAMOSPISU internetowego. </td>
</tr></table>
<span class= 
Powszechny Spis Rolny 2020 coraz bliżej PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 lipca 2020 15:01
Powszechny Spis Rolny 2020 coraz bliżej‼️ Dowiedz się o nim więcej‼️
Zastanawiasz się po co przeprowadzamy spis rolny? To badanie, w którym zbieramy i aktualizujemy dane statystyczne dotyczące gospodarstw rolnych. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo. Uzyskamy #statystyki dotyczące m.in.
- produkcji ekologicznej, ☘️
- rodzaju użytkowanych gruntów,
- powierzchni zasiewów według upraw,
- powierzchni nawadnianej,</td>
</tr></table>
<span class= 
Powszechny Spis Rolny 2020 PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 13 lipca 2020 18:53
48 DNI. Tyle pozostało do rozpoczęcia Powszechnego Spisu Rolnego 2020 badania realizowanego raz na 10 lat i obejmującego swoim zasięgiem gospodarstwa prowadzące działalność rolniczą w Polsce❗️
Warto wiedzieć że:
Podstawową formą udziału w spisie jest #samospis przez Internet </td>
</tr></table>
<span class= 
Konkurs ofert na przygotowanie i dostarczanie obiadów PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
piątek, 03 lipca 2020 08:17

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Bytomiu Odrzańskim ogłasza konkurs ofert na przygotowanie i dostarczanie obiadów dla uczniów Szkoły Podstawowej w Bytomiu Odrzańskim od dnia 2 września 2020r. (szacunkowa liczba obiadów 50 sztuk).

Więcej…
 
Pamiętajmy! PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 czerwca 2020 11:22

ApelPrzewodniczacychOKW1 proc

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 34