Ogłoszenie wspólnoty mieszkaniowej o przetargu PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 listopada 2016 09:01

 

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Młyńskiej 7 i 9 w Bytomiu Odrzańskim ogłasza przetarg i zaprasza do składania ofert na wykonanie :

1. Ocieplenia stropodachu metodą wdmuchiwania granulatu z wełny mineralnej wielorodzinnego      budynku mieszkalnego przy ul. Młyńskiej Nr 7 w Bytomiu Odrzańskim,

2. Ocieplenia stropodachu metodą wdmuchiwania granulatu z wełny mineralnej wielorodzinnego      budynku mieszkalnego przy ul. Młyńskiej Nr 9 w Bytomiu Odrzańskim.

 

Dokumenty potrzebne do przygotowania oferty na wykonanie powyższych robót można otrzymać z adresu e-mail: spolmieszkaniowa(at)wp.pl.

Kierując zamówienie na potrzebne do opracowania oferty dokumenty oferent zobowiązany jest podać nazwę firmy i jej adres.

Oferty należy składać na adres : Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Młyńska 7 i 9 w Bytomiu Odrzańskim, 67-115 Bytom Odrzański ul. Młyńska Nr 9B/1 w terminie do dnia 15.03.2017 r.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Młyńska 7 i 9 w Bytomiu Odrzańskim zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty i unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

 

Załączniki:
Pobierz ten plik (Ogłoszenie.zip)Ogłoszenie.zip[ ]448 Kb